Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik mechanik

Las powróci - sztafeta pokoleń

logo las 2019W sobotę 5 października 2019 roku uczniowie klasy II TM (technik mechanik) wraz z wychowawcą brali udział w jesiennej edycji akcji sadzenia lasu "Las powróci - sztafeta pokoleń". To inicjatywa mająca na celu odnowienie fragmentów lasu, które zostały zniszczone w czasie "Nawałnicy 100-lecia" w sierpniu 2017 roku. Sadzenie drzewek odbyło się w leśnictwie Słomówko należącego do Nadleśnictwa Czerniejewo.

W pracach udział wzięli również samorządowcy z Wrześni, okoliczni mieszkańcy i wielu rodziców ze swoimi dziećmi. Organizatorzy dla wszystkich uczestników zapewnili sadzonki sosny, klonu, dębu oraz sprzęt do prac i ciepły posiłek. Pomimo niesprzyjającej pogody wspólnie posadziliśmy ok. 1 ha powierzchni lasu.

Miłosz Bojański

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms