Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik mechanik

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020 w VW Poznań

VW inauguracja 2019W minioną sobotę 14 września 2019 roku, w Swarzędzu odbyła się inauguracja roku szkolnego 2019/2020 w Volkswagen Poznań. Uczniom klas pierwszych w zawodzie mechanik precyzyjny wręczono umowy o pracę. Wśród zaproszonych gości byli przede wszystkim rodzice nowo przyjętych pracowników młodocianych oraz osoby reprezentujące VW Poznań, władze samorządowe i szkoły.

Powiat wrzesiński reprezentował pan Stefan Tomczak, a naszą szkołę dyrektor, pan Bogdan Nowak, a także wychowawcy uczniów najmłodszego rocznika, pan Przemysław Trubacz oraz pan Szymon Ladorski.

W czasie uroczystości przedstawiono, między innymi, tegorocznych uczestników projektu CAR oraz efekty ich pracy. Wśród nich byli uczniowie ZSP, ówczesnej klasy trzeciej z pierwszego rocznika klasy patronackiej VW, Wiktoria Czajka i Tobiasz Makowski.

Podczas uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego wręczono także umowy o pracę absolwentom szkół. Wśród nich byli wszyscy nasi uczniowie, którzy zostali zatrudnieni w zakładach Caddy/T oraz Crafter.

Po części oficjalnej był czas na wspólne zdjęcia w mniejszych i większych grupach oraz poczęstunek i rozmowy przy kawie.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms