Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik mechanik

Szkolenie w Centrum Szkoleniowo-Treningowym firmy Volkswagen

pihUczennice i uczniowie z trzeciej klasy kształcącej w zawodzie mechanik precyzyjny podzieleni na trzy grupy, pierwsza - pod opieką wychowawcy pana Szymona Ladorskiego, druga - pod opieką pana Jerzego Ludwiczaka i trzecia - z panem Tomaszem Zajdą, byli w dniach 7, 8 oraz 11 lutego 2019 roku na szkoleniu z pneumatyki i hydrauliki w Centrum Szkoleniowo-Treningowym firmy Volkswagen w Jasinie.

Na początku, po wzajemnym przedstawieniu się uczestników, odbyło się przygotowanie teoretyczne. Następnie uczestnicy zajęć dobrani w pary zabrali się do pracy. Każda dwójka samodzielnie, korzystając ze wskazówek prowadzącej, montowała różne układy pneumatyczne, których działanie można było na bieżąco kontrolować. Po zajęciach z pneumatyki odbyło się szkolenie z hydrauliki.

Przeprowadzenie zajęć było możliwe dzięki uprzejmości firmy Volkswagen. Szkolenie prowadziła pani Agnieszka Domagała. Wszystkim, którzy się do tego przyczynili serdeczne dziękujemy.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms