Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik informatyk

Roboday 2019

logo RoboDay 201931 maja 2019 roku uczniowie klas I TE (technik elektronik) i II TI (technik informatyk) pod opieką pani Iwony Pawlaczyk i pana Pawła Grześkowiaka wzięły udział w festiwalu XIV edycji Roboday 2019 na Politechnice Poznańskiej. Dzień ten stanowił niepowtarzalną okazję do zapoznania się z Wydziałem Informatyki Politechniki Poznańskiej, porozmawiania ze studentami, wysłuchania prelekcji na temat języków programowania oraz wzięcia udziału w zajęciach laboratoryjnych, na których młodzież poznała m.in. tajniki chmury obliczeniowej.

Podczas tegorocznego Roboday, poza wyścigami robotów typu Line Follower, odbyły się również pokazy robotów-niespodzianek, wykonanych przez studentów II roku Instytutu Informatyki. Odbyły się również ciekawe konkursy z nagrodami. Zapraszamy do odwiedzenia FB Roboday i polubienia - kliknij tutaj!

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms