Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik elektronik

Energooszczędzanie na ekranie

pack2-2ostZapraszamy uczniów do udziału w ogólnopolskim konkursie filmowym "Energooszczędzanie na ekranie". Celem konkursu jest zaktywizowanie młodzieży szkolnej do podjęcia działań związanych ze stworzeniem filmu reklamowego o oszczędzaniu energii. Organizatorem konkursu jest Fabryka Idei Sp. z o.o., a głównym fundatorem nagród firma Tauron.

Nagrodami głównymi dla zwycięskiego zespołu są kamery Go Pro Hero ze statywem oraz emisja filmu w jednym z czołowych kanałów TV. Szczegółowe informacje można uzyskać u pana Witolda Michalaka oraz na stronie www.konkursenergooszczedny.pl.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms