Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Elektryzująca Pasja - finał

elektryzujaca-pasjaDnia 11 kwietnia 2014 roku w Ratuszu Miejskim we Wrocławiu odbyła się Gala Finałowa VII edycji konkursu Elektryzująca Pasja organizowana przez Elektrotim S.A. oraz Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne. W uroczystości tej udział wzięli uczniowie klasy II ATI (technik informatyk) Maciej Garbarek oraz Mateusz Czupryniak wraz z opiekunem panem Witoldem Michalakiem. Podczas Gali Finałowej nagrodzono i wyróżniono 15 najlepszych prac spośród 54 jakie nadesłano do organizatorów w tegorocznej edycji. Wśród tych prac znalazły się również prace uczniów naszej szkoły. Ogromnym sukcesem udział w konkursie zakończył się dla Macieja Garbarka, który znalazł się tuż za podium i otrzymał Specjalne Wyróżnienie za formę prezentacji pracy konkursowej. W nagrodę otrzymał pamiątkową Szklaną Statuetkę oraz dysk sieciowy o pojemności 1TB. Praca Macieja to krótki film opisujący jego wielką pasję - koszykówkę. Autorem filmu jest Mateusz Czupryniak. Do obejrzenia filmu zapraszamy na stronę: http://www.youtube.com/watch?v=lN6P3TALtfc.

Drugą pracą z naszej szkoły, która otrzymała wyróżnienie za udział w konkursie i miejsce w finałowej piętnastce to projekt prezentacja w PowerPoint pt. "Grafika 3D naszą pasją", którego autorami są uczniowie klasy 1 BTI Patryk Biadała, Damian Mencel i uczeń klasy 1 TB Michał Andrzejewski. Dyplomy oraz drobne upominki w imieniu uczniów odebrał szkolny koordynator konkursu pan Witold Michalak.

Uczniom gratulujemy sukcesu i zachęcamy do dalszej pracy w rozwijaniu swoich zainteresowań i pasji. Zachęcamy również wszystkich uczniów, którzy mają pasje w dowolnej dziedzinie do przygotowania prac w ramach VIII edycji konkursu, która odbędzie się w 2015 roku. Szczegółowe informacje można uzyskać u szkolnego koordynatora konkursu pana Witolda Michalaka.

GALERIA:

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms