Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Elektryzująca Pasja - komunikat

elektryzujaca-pasjaUczniowie, którzy przygotowują prace na konkurs "Elektryzująca Pasja", proszeni są o dostarczenie ich do pana Witolda Michalaka w piątek 7 marca 2014 roku, do godziny 10:30, do sali 006. Należy przygotować dwa egzemplarze płyt z pracami.

 

 

 

 Plakat promujący konkurs:

elektryzujaca pasja plakat fb

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms