Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik elektronik

Wycieczka do huty szkła i elektrowni

logo Huta SzklaDnia 5 kwietnia 2019 roku uczniowie klasy I TE (technik elektronik) wraz z wychowawcą mieli okazję odwiedzić hutę szkła w Ujściu oraz zapoznać się z elektroniką, która umożliwia produkcję szkła. Oprócz lekcji teoretycznej była możliwość zwiedzania hali produkcyjnej. Dodatkową atrakcją były odwiedziny w elektrowni wodnej na rzece Gwdzie w Byszkach.

 

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap