Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik elektronik

Wycieczka na lotnisko Krzesiny

logo Krzesiny 20187 grudnia 2018 roku uczniowie klasy 2 TE (technik elektronik) wraz z ks. Leszkiem Zychem udali się na zwiedzanie lotniska Krzesiny. Dzięki życzliwości 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego nadarzyła się okazja zapoznania z samolotami F-16, z przygotowaniem samolotów do lotu, ich konstrukcją i konserwacją. Dodatkową atrakcją była możliwość obserwacji startów samolotów oraz zwiedzanie muzeum lotnictwa. Młodzież wykazała duże zainteresowanie lotnictwem, za co otrzymali pochwałę ze strony wojska.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms