Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik ekonomista

Kolejny raz ekonomistka ZSP w finale OWiUHM!

logo OWiUHMW dniach 12-13 grudnia 2019 roku uczennica klasy III TEK (technik ekonomista) Aleksandra Miczuga wraz z panią Małgorzatą Głowacką, nauczycielką przedmiotów ekonomicznych, a zarazem opiekunem merytorycznym konkursu, gościły na finale V Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich w Krakowie.

Ola znalazła się w gronie najlepszych uczniów z całej Polski, którzy zmagali się z tematyką ekonomiczną i wiodącym zagadnieniem jakim w tym roku był temat: "Gospodarstwo domowe jako podmiot ekonomiczny w gospodarce rynkowej".

W tegorocznej edycji olimpiady wzięło udział ponad 2300 uczniów z 87 szkół, więc tym bardziej rozpiera nas duma, że kolejna ekonomistka z ZSP jest jej finalistką. Podczas finału Ola wraz z opiekunem zwiedziły Kraków, które jest miastem bardzo pięknym i atrakcyjnym turystycznie. Na krakowskich ulicach, a szczególnie Rynku Głównym, widać było klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Zachwycające iluminacje świąteczne, liczne ozdoby, świecące choinki, gwiazdki, towarzyszące zwiedzającym na każdym kroku, wyglądały bajecznie, zwłaszcza wieczorem.

Warto przypomnieć, że w poprzednich edycjach olimpiady finalistami zostali: Michalina Leracz, Agata Majchrzak, Dorota Konieczka, Weronika Kozielska, a laureatami: Klaudia Mikołajczak oraz Wiktor Fogt. Wszyscy oni otrzymali zwolnienie z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista w obydwóch kwalifikacjach.

Gratulujemy Aleksandrze sukcesu!

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms