Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik ekonomista

Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych – edycja 2019/2020

logo lekcje ZUSW ramach projektu "Lekcje z ZUS" dnia 2 grudnia 2019 roku po raz piąty już w Zespole Szkół Politechnicznych odbył się szkolny etap olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Do konkursu przystąpiło 15 uczniów z klas ekonomicznych. Rywalizacja polegała na rozwiązaniu testu 20 pytań z zakresu ubezpieczeń społecznych. Do etapu okręgowego zakwalifikowały się trzy uczennice z klasy II TEK (technik ekonomista): Natalia Warczygłowa, Magdalena Bzowa oraz Aleksandra Dymińska.

Od tego momentu uczennice tworzą drużynę i będą przygotowywać się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się dnia 20 marca 2020 roku w I oddziale ZUS w Poznaniu. 

Opiekunem merytorycznym wszystkich edycji olimpiady w ZSP jest pani Małgorzata Głowacka.

Całej drużynie życzymy powodzenia!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms