Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik ekonomista

Finał w Krakowie czeka!

logo OWiUHMDnia 29 listopada 2019 roku dotarła do szkoły wiadomość, że Aleksandra Miczuga uczennica klasy III TEK (technik ekonomista) została finalistką V Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Ola odniosła sukces w rozgrywce okręgowej, która odbyła się 14 listopada 2019 roku w Poznaniu. Oprócz niej w zmaganiach wojewódzkich wzięły także udział: Agnieszka Olejnik, Katarzyna Głuc, Weronika Stachowska, Kinga Lider, Julia Dębowska (wszystkie z klasy III TEK) oraz Magdalena Bzowa (II TEK).

Uczennicom należą się ogromne podziękowania za włożony trud w przygotowania do konkursu.

Tematem wiodącym V edycji olimpiady jest "Gospodarstwo domowe jako podmiot ekonomiczny gospodarki rynkowej" i to właśnie z nim będzie musiała zmierzyć się nasza finalistka już za tydzień, 12 i 13 grudnia 2019 roku w Krakowie, który będzie gościć 65 uczniów z całej Polski. Warto przypomnieć, że tytuł finalisty zwalnia z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista w obydwóch kwalifikacjach.

Koordynatorem olimpiady w Zespole Szkół Politechnicznych jest pani Małgorzata Głowacka.

Aleksandrze życzymy sukcesów w decydującej rozgrywce!

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms