Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik ekonomista

Etap szkolny Olimpiady Statystycznej

logo OSDnia 7 listopada 2019 roku odbyła się Olimpiada Statystyczna. Jej celem jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych, z wykorzystaniem narzędzi informatycznych oraz stymulowanie aktywności w zakresie kompetencji interpersonalnych młodzieży szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Olimpiada Statystyczna ma charakter trójstopniowy, uczestnicy biorą udział w zawodach szkolnych, zawodach okręgowych i zawodach centralnych.

W naszej szkole w etapie szkolnym udział wzięło 12 uczniów z klas ekonomicznych. Trójka najlepszych – Kamil Wizła z klasy IV TEK, Weronika Kozielska z klasy III TEK oraz Dorota Konieczka z klasy III TEK – zakwalifikowała się do etapu okręgowego, który odbędzie się 4 grudnia 2019 roku w Poznaniu.

Za uczestników trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap