Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik ekonomista

Sukces pierwszoklasistek - konkurs "Zostań ekonomistą"

logo zostan ekonomista 2019Uczennice klasy I TEK (technik ekonomista) Magdalena Bzowa i Zuzanna Głuc reprezentowały Zespół Szkół Politechnicznych w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu "Zostań ekonomistą", organizowanego przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Celem konkursu jest wspieranie rozwoju ambitnych i wyróżniających się wiedzą ekonomiczną uczniów oraz podnoszenie świadomości gospodarczej uczestników.

Kapitule konkursu przewodniczy pani prof. dr hab. Władysława Łuczka, prodziekan Wydziału Ekonomiczno-Społecznego.

Przygotowana przez uczennice praca badawcza na temat "Dziecko a budżet gospodarstwa domowego" zapewniła dziewczynom udział w finale, który miał miejsce 30 maja 2019 roku. Ostatecznie dziewczyny wywalczyły III miejsce. Oprócz nagród rzeczowych Magda i Zuza zdobyły indeks na dowolny kierunek Wydziału Społeczno-Ekonomicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Gratulujemy!

Opiekę merytoryczną nad uczennicami sprawowała pani Anna Kołodziejczak – nauczycielka przedmiotów ekonomicznych.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap