Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik ekonomista

Złoto na olimpiadzie w Koszalinie

logo olimpiada KoszalinW dniach od 31 maja do 2 czerwca 2019 roku w II Liceum Ogólnokształcącym w Koszalinie odbył się finał ogólnopolski Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości - Blok B. Po trzech ciężkich etapach drużyna ostatecznie zdobyła I miejsce drużynowo i "Złoty puchar". Paweł Kapela i Dawid Jusik uzyskali tytuł laureata, natomiast Klaudia Plucińska tytuł finalisty olimpiady. Gratulujemy!

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, pogoda dopisała, Bałtyk w Kołobrzegu mienił się w słońcu, wspaniała była atmosfera. Okręg Wielkopolska Północna górą! Od kilku lat w ścisłej czołówce w Polsce.

Opiekunem uczestników olimpiady była pani Agnieszka Pol.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap