Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik ekonomista

Zakładam własną firmę - druga edycja

logo firma zakladamDnia 1 kwietnia 2019 roku w sali konferencyjnej 108 odbyła się druga edycja "Dnia Przedsiębiorczości - Zakładam własną firmę" skierowana do uczniów klas czwartych ZSP.

Wybór rodzaju firmy i jej zarejestrowanie, formy opodatkowania, biznesplan, dofinansowanie na start, konto firmowe, kredyt czy leasing, informacje o ubezpieczeniach społecznych i majątkowych, czym zajmuje się biuro rachunkowe i z jakimi sprawami można udać się do radcy prawnego - o tym mogli dowiedzieć się uczniowie od urzędników z: Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni, Urzędu Skarbowego we Wrześni, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych we Wrześni, doradców firm z Santander Bank Polska SA we Wrześni, biura rachunkowego "Podsadny" we Wrześni, Kancelarii Radcy Prawnego mecenas Halina Woźniak-Hendrysiak, Powiatowego Urzędu Pracy we Wrześni.

Spotkanie zakończyło się quizem przygotowanym przez Pawła Kapelę z klasy I TI (technik informatyk) - w konkursie dotyczącym działalności gospodarczej zwyciężyli: Adam Łępecki IV TE (technik elektronik), Klaudia Mikołajczak IV TEK (technik ekonomista), Dorota Konieczka II TEK (technik ekonomista) - uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe.

Agnieszka Pol
Anna Kołodziejczak

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap