Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik ekonomista

Druga edycja Dnia Przedsiębiorczości w ZSP

logo Dzien Przedsiebiorczosci 2019Dnia 1 kwietnia 2019 roku w sali konferencyjnej 108 w godzinach 7:45-12:10 odbędzie się druga edycja "Dnia Przedsiębiorczości w ZSP - Zakładam własną firmę". Spotkanie skierowane jest dla uczniów klas czwartych, zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się czym jest CEIDG i jak złożyć wniosek (Urząd Miasta i Gminy we Wrześni); zapytać się o formy opodatkowania działalności gospodarczej (Urząd Skarbowy); dowiedzieć się jak, kiedy i w jakiej wysokości zapłacić składki ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, czym jest ZUS ZZA, ZUS ZUA (Zakład Ubezpieczeń Społecznych); zapoznać się jakie usługi świadczy biuro rachunkowe i jakich porad udziela radca prawny; poznać tajniki leasingu i zapytać o konto firmowe (Santander Bank Polska SA); dowiedzieć się jaką pomoc dla rozpoczynających działalność gospodarczą świadczy Powiatowy Urząd Pracy.

Zapisy do 22 marca 2019 roku u nauczycieli przedmiotu "Podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej".

Organizatorem "Dnia Przedsiębiorczości w ZSP" jest pani Agnieszka Pol.

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms