Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik ekonomista

Informatycy znają się na finansach osobistych

logo konkurs NBP14 grudnia 2018 roku w siedzibie NBP w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której poznaliśmy laureatów XVII edycji konkursu organizowanego przez Narodowy Bank Polski na pracę pisemną. Po raz ósmy honorowy patronat nad konkursem objął Minister Edukacji Narodowej. W imieniu władz banku laureatom pogratulował profesor Ryszard Kokoszczyński - członek zarządu NBP. Paweł Kapela z klasy I TI (technik informatyk) otrzymał wyróżnienie za swoją bardzo ciekawą pracę na temat "190 lat polskiej bankowości centralnej. Jak działalność NBP może przekładać się na twoje finanse osobiste?".

W konkursie uczestniczyli uczniowie klasy I TI (technik informatyk) Jakub Kamiński, Paweł Kapela, Kacper Karakulski, Maciej Mierzwiak oraz Krystian Nowak.

Zwycięzcami w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zostali:

  • I miejsce: Jakub Piznal, Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu, opiekun merytoryczny: Marta Helt,
  • II miejsce: Dawid Puchalski, II Liceum Ogólnokształcące im. Walerego Wróblewskiego w Gliwicach, opiekun merytoryczny: Iwona Gocek,
  • III miejsce: Gabriela Anyszewska, II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu, opiekun merytoryczny: Agnieszka Anyszewska,
  • wyróżnienie: Paweł Kapela, Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni, opiekun merytoryczny: Agnieszka Pol,
  • wyróżnienie: Jakub Ryłow, IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie, opiekun merytoryczny: Zuzanna Zielińska,
  • wyróżnienie: Aisza Markiewicz, I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Katowicach, opiekun merytoryczny: Anna Kubok.

Konkurs został ogłoszony 3 września 2018 roku. Uczniowie mogli nadsyłać prace do 16 października. Łącznie w obu kategoriach wpłynęło 248 prac, z których 203 spełniły wymogi formalne określone regulaminem konkursu – 100 napisanych przez uczniów szkół podstawowych/gimnazjów i 103 przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Dzięki współpracy z firmą Plagiat.pl prace zostały sprawdzone w Internetowym Systemie Antyplagiatowym.

Gratulacje dla Pawła!

Opiekunem merytorycznym ucznia była pani Agnieszka Pol, wychowawca klasy I TI.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms