Finaliści IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

logo Olimpiada WiUHMDnia 29 listopada 2018 roku dotarła do szkoły wiadomość, że Dorota Konieczka i Weronika Kozielska uczennice klasy II TEK (technik ekonomista) oraz Wiktor Fogt z klasy III TEK (technik ekonomista) zostali finalistami IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Uczniowie odnieśli sukces w rozgrywce okręgowej, która odbyła się 15 listopada 2018 roku w Poznaniu.

Oprócz wyłonionej trójki w etapie okręgowym wzięli także udział: Agnieszka Olejnik (II TEK), Katarzyna Woźniak (III TEK) oraz Dawid Tomiak (III TEK), którym należą się podziękowania za włożony trud w przygotowania do zmagań wojewódzkich.

Tematem wiodącym IV edycji konkursu jest "Przedsiębiorczość jako funkcja przedsiębiorcy" i to właśnie z nim będą musieli zmierzyć się finaliści już 13 i 14 grudnia 2018 roku w Bydgoszczy, która będzie gościć 65 uczniów z całej Polski. Warto przypomnieć, że tytuł finalisty zwalnia z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista w obydwóch kwalifikacjach.

Koordynatorem olimpiady w Zespole Szkół Politechnicznych jest pani Małgorzata Głowacka. Finalistom życzymy sukcesów w decydującej rozgrywce.

GALERIA