Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik ekonomista

Finaliści IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

logo Olimpiada WiUHMDnia 29 listopada 2018 roku dotarła do szkoły wiadomość, że Dorota Konieczka i Weronika Kozielska uczennice klasy II TEK (technik ekonomista) oraz Wiktor Fogt z klasy III TEK (technik ekonomista) zostali finalistami IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Uczniowie odnieśli sukces w rozgrywce okręgowej, która odbyła się 15 listopada 2018 roku w Poznaniu.

Oprócz wyłonionej trójki w etapie okręgowym wzięli także udział: Agnieszka Olejnik (II TEK), Katarzyna Woźniak (III TEK) oraz Dawid Tomiak (III TEK), którym należą się podziękowania za włożony trud w przygotowania do zmagań wojewódzkich.

Tematem wiodącym IV edycji konkursu jest "Przedsiębiorczość jako funkcja przedsiębiorcy" i to właśnie z nim będą musieli zmierzyć się finaliści już 13 i 14 grudnia 2018 roku w Bydgoszczy, która będzie gościć 65 uczniów z całej Polski. Warto przypomnieć, że tytuł finalisty zwalnia z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista w obydwóch kwalifikacjach.

Koordynatorem olimpiady w Zespole Szkół Politechnicznych jest pani Małgorzata Głowacka. Finalistom życzymy sukcesów w decydującej rozgrywce.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms