Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik budownictwa

Apart - wycieczka na budowę

APART WYCIECZKA NA BUDOWEW dniu 27 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy II TB (technik budownictwa) wzięli udział w wycieczce na osiedle "Nowa Gorzelnia", realizowane przez firmę Apart Grupa Deweloperska. Była to kontynuacja wycieczki sprzed pół roku. Uczniowie oglądali postęp prac. Prace technologiczne typu: wykonywanie stropu Filigran, wznoszenie ścian piwnicznych, podpieranie stropu, wiązanie zbrojenia. Zwiedzali również budowane mieszkania.

 

 

 GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms