Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Eliminacje okręgowe XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

olimpiada wiedzy i umiejetnosci budowlanychDnia 8 marca 2014 roku nasi uczniowie z klasy III i IV TB (technik budownictwa) będą reprezentować szkołę w eliminacjach okręgowych XXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Bydgoszczy. Życzymy im powodzenia!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms