Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik budownictwa

Knauf - systemy suchej zabudowy

suchazabudowaW dniu 30 listopada i 7 grudnia 2018 roku w ramach zajęć z pracowni technologii budownictwa klasa  II TB (technik budownictwa) uczestniczyła w szkoleniu z zakresu suchej zabudowy. Uczniowie na początku zapoznali się z materiałami firmy Knauf, a następnie wzięli udział w części praktycznej. Wykonywali ściany działowe, sufity podwieszane oraz okładziny ścienne. Wszystkie zajęcia prowadzone były przez pana Pawła Rucińskiego, przedstawiciela firmy Knauf.

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms