Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik budownictwa

Fabryka Mapei

mapeiW dniu 29 października 2018 roku klasa I TB (technik budownictwa) wybrała się na wycieczkę do fabryki Mapei w Barcinie. Dzięki ich uprzejmości mieli możliwość zwiedzić zakład produkcji chemii budowlanej, laboratoria oraz magazyny. Prócz tego, odbyła się część wykładowa i praktyczna przeprowadzona przez pana Krzysztofa Szarego. W części teoretycznej zapoznali się z produktami do przygotowania i renowacji podłoża. Natomiast w praktyce aplikowali produkt Mapetherm, gdzie po wykonaniu zostali oceniani ze swojej pracy.

Prócz tego odbył się test kontrolny z tematyki chemii budowlanej. Na sam koniec uczniowie otrzymali upominki oraz wyróżnieni uczniowie nagrody. W imieniu swoim i uczniów dziękujemy firmie Mapei za bardzo miłą atmosferę i gościnę.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms