Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Międzynarodowy Dzień Owoców

logo owoceCzy wiecie, że 1 lipca mają swoje święto owoce. Głównie w tym czasie przypada sezon na maliny, czereśnie, poziomki, porzeczki, agrest, a kończą się truskawki. Przed nami czas na śliwki, wiśnie, borówki, jabłka i gruszki. Możemy je spożywać bezpośrednio po zerwaniu lub w najróżniejszych potrawach. Są nie tylko smaczne, ale również bardzo zdrowe z mnóstwem witamin. Dietetycy zlecają spożywanie owoców nawet kilka razy w dniu, szczególnie w formie surowej, ale również jako soki czy koktajle.

Tutaj warto wspomnieć o frutarianizmie czyli mono diecie polegającej na spożywaniu właśnie surowych owoców, orzechów i nasion. Korzystajmy z dobrodziejstw natury szczególnie w sezonie, kiedy są one dostępne i najsmaczniejsze, a 1 lipca aby poświętować koniecznie zróbmy sobie ucztę owocową.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms