Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Konkurs plastyczny "Gdy wiosna spotyka się z latem..."

konkurs plastyczny 2020 miniUwaga ósmoklasiści! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie "Gdy wiosna spotyka się z latem...". Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 3 prace plastyczne o tematyce związanej z krajobrazem, roślinami oraz przyrodą, które pokażą ich piękno w miesiącach wiosennych i letnich. Na prace czekamy do 15 czerwca, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone 19 czerwca 2020 roku. Regulamin konkursu do pobrania tutaj.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms