Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych odwołana

logo AK miniZ przykrością informujemy, że zawieszona została XLIV edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Nie zostaną więc wyłonieni jej laureaci i finaliści. W roku szkolnym 2019/2020 zwyciężczynią szkolnego etapu Olimpiady (w bloku Architektura Krajobrazu) jest tegoroczna maturzystka – Jagoda Jóźwiak i to ona miała reprezentować Zespół Szkół Politechnicznych na etapie okręgowym olimpiady. Bardzo żałujemy, że do tego nie dojdzie, ale gratulujemy Jagodzie sukcesu w etapie szkolnym!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms