Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Gardenia 2020

logo Gardenia 2020Jak co roku w lutym z zimowego sezonu w wiosenny nastrój wprowadzają branżystów i amatorów Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia, które odbywają się w Poznaniu. Organizatorzy starają się zaskakiwać zmieniając formę targów, promując i umożliwiając zwiedzającym miło spędzić czas wśród nowości branży ogrodniczej. Tym razem nie zabrakło rozmaitych warsztatów, wykładów i konkursów.

W targach, w piątek 14 lutego 2020 roku, uczestniczyła klasa I TA , I Ap oraz II TA (technik architektury krajobrazu) wraz z paniami Ewą Kujawską, Hanną Piątek oraz Moniką Sitko. Mimo kalendarzowej zimy można było podziwiać wiele roślin, w tym bardzo okazałe kwiaty. Nowości pojawiły się również w sektorach maszyn i urządzeń dla ogrodnictwa, ekologicznych ogrodów, ciekawych inspiracji dla dzieci – aktywny wypoczynek = plac zabaw. Uczniowie mogli wysłuchać również prelekcji pana Marka Jezierskiego – goszczącego w Poznaniu dziennikarza programu "Rok w ogrodzie".

Prócz wielu atrakcji dotykowych, wzrokowych i zapachowych pojawiły się też te smakowe m.in. sok z dzikiej róży. Na koniec uczniowie ZSP odwiedzili halę z kiermaszem roślin, gdzie można było zakupić unikatowe okazy.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms