Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Lekcja z geodetą

logo lekcja geodetaKlasa III i IV TA (technik architektury krajobrazu) miały okazję bliżej poznać obsługę sprzętu geodezyjnego, a dokładniej niwelator i teodolit. Pan Adam Korzeniewski właściciel firmy "GlobiArt" zapoznał uczniów z obsługą i budową niezbędnych narzędzi geodety. Każdy uczestnik osobiście dokonał pomiarów w sposób analogowy i kodowy.

 

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms