Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Warsztaty artystyczne dla dzieci

logo 6 grudnia6 grudnia 2019 roku, w godzinach 11:00-14:00, uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni uczący się w klasach technik architektury krajobrazu zorganizowali wraz ze swoimi nauczycielami w Galerii Karuzela warsztaty artystyczne dla dzieci. W trakcie zajęć można było samodzielnie wykonać ozdoby świąteczne oraz różne upominki. Stoisko odwiedzili najchętniej najmłodsi, ale zainteresowani byli również starsi. Nie zabrakło dobrej zabawy, a dekoracje wykonane przez naszych uczniów ozdobiły wejście do galerii.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms