Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Zajęcia florystyczne - Renifer Rudolf

logo zfJak co roku dla klasy IV TA (technik architektury krajobrazu) organizuję kurs florystyczny. Zajęcia teoretyczne za nami, czas na praktyczne wykonanie kompozycji. Święta zbliżają się dużymi krokami, więc przygotowujemy dekoracje świąteczne, aby ozdobić swoje domy. Tegoroczny temat na zajęciach to Renifer Rudolf. Wcale nie taki prosty do wykonania, ale satysfakcja z pewnością ogromna. Uczestnicy wykonują go z najróżniejszych materiałów, królują gałązki iglaków - jodły, świerka, cisów, a także materiały sztuczne.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms