Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Co robimy na zajęciach dodatkowych?

logo zajęcia dodatkoweW czwartki o godzinie 14:00 prowadzone są zajęcia dodatkowe z rękodzieła i uprawy roślin. Co już udało nam się zrealizować? Robiłyśmy kompozycje z rojników w ekologicznych pudełkach po malinach, świeczniki – lampiony ze szklanych słoiczków, ekologiczne torby ręcznie malowane farbami akrylowymi i liśćmi, a dzisiaj różane bukiety z jesiennych liści – popatrzcie sami. Jeżeli ktoś chciałby do nas dołączyć, to serdecznie zapraszamy. Przyjemna nauka i miło spędzony czas.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms