Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Obraz z warzyw

logo obraz warzywDnia 4 listopada 2019 roku w ramach konkursu "Obraz z warzyw" wszystkie klasy architektury krajobrazu będą tworzyły obrazy. Każda klasa to drużyna, która wykona obraz krajobrazu, przyrody itp., ale uwaga materiałem będą tylko surowe warzywa. Powstałe prace będzie można podziwiać na korytarzu w nowym budynku. Zachęcamy wszystkich do głosowania i wybór najciekawszego pomysłu oraz wykonania. Głosy można będzie oddawać w poniedziałek i wtorek na przerwach. Na zwycięzców czeka nagroda.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap