Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Dożynki Powiatowe w Nekli

logo Dożynki 2019Jak co roku uczniowie klas architektury krajobrazu biorą udział w Dożynkach Powiatowych. Tym razem odbyły się one w Nekli, tradycyjnie w pierwszą niedzielę września. Uroczystość rozpoczęła się polową mszą świętą. Po oficjalnym rozpoczęciu nastąpił czas na część konkursową i biesiadną.

Na stanowisku naszej szkoły królował świerk biały, żywotniki i jałowce w odmianach, które były nagrodą za poprawną odpowiedź w konkursie. A czego dotyczył? Pytania w konkursie związane były z ekologią, dbałością o środowisko.

Nie brakowało chętnych do wzięcia udziału w konkursie, a wygrane rośliny upiększą ogrody, pojemniki na tarasach i balkonach.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms