Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Dyplomy kursu florystycznego

logo kurs florystycznyJeszcze przed rozpoczęciem matur uczniowie klasy IV TA (technik architektury krajobrazu) zakończyli podstawowy kurs bukieciarski, na dowód czego otrzymali dyplomy. Kursanci podczas zajęć nauczyli się układać kilka podstawowych kompozycji florystycznych m. in. bukiet ślubny, butonierkę, bukiet skrętoległy, kompozycje we floretach i inne. Zdobytą wiedzę i umiejętności mogą rozwijać dalej bezpośrednio w pracy lub idąc wyżej do szkół florystycznych.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w przygodzie z florystyką.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms