Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Gardenia 2019

logo Gardenia 2019W dniach 21-23 lutego 2019 roku w Poznaniu odbyły się targi skierowane szczególnie dla specjalistów i hobbystów branży ogrodniczej. W tym roku Gardenię zwiedzali uczniowie klasy I TAI oraz III TA (technik architektury krajobrazu) z opiekunami, panią Izabelą Fisher, panią Moniką Sitko oraz panią Hanną Piątek. Na targach nie mogło zabraknąć nowości oraz oryginalnych rozwiązań do ogrodów i zieleńców.

Całość podzielona została na pawilony, w których każdy mógł znaleźć dostawców z Polski oraz producentów zagranicznych. Bogatą ofertę przygotowali szkółkarze i floryści, właśnie te działy przyciągały najwięcej zwiedzających. Nowości także pojawiły się w sektorze maszyn i sprzętu dla ogrodnictwa, systemów automatycznego nawadniania. Dużo zabawy można było doświadczyć na stoiskach przedstawicieli firm budujących place zabaw dla dzieci i jak widać również i młodzieży (także tej z ZSP).

Wbrew pozorom ogrodnictwo to coraz bardziej rozwinięta informatyka, oprogramowanie do projektowania i aranżacji zielonych przestrzeni. W trakcie targów było wykonać prace ogrodnicze nie brudząc rąk - zakładając wirtualne okulary.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms