Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Kiermasz Bożonarodzeniowy

logo kiermasz BN 201817 grudnia 2018 roku w naszej szkole na dużej przerwie odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w ozdoby choinkowe, stroiki świąteczne do dekoracji wnętrz i pyszne pierniczki. Kiermasz pomogły zorganizować klasy technikum architektury krajobrazu wraz z nauczycielami prowadzącymi. Życzymy wszystkim zadowolenia z zakupów oraz pięknych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia.

 

 

GALERIA

 

 

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms