Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

technik architektury krajobrazu

Nasza choinka w Galerii Karuzela

choinka miniW miniony piątek w Galerii Karuzela stanęła wyjątkowa choinka - Choinka Darów Natury. Większość ozdób zrobili uczniowie klas technik architektury krajobrazu, a do ich wykonania użyli różne nasiona, ziarna kawy, suszone owoce i kwiaty, a także kule wiklinowe oraz gałązki.

Jednak to nie jedyne ozdoby, jakimi zostało przyozdobione drzewko. Wcześniej, każdy z zawodów ZSP wykonał swoją "kierunkową bombkę". I tak mamy - bombkę udekorowaną śrubkami, pieniędzmi oraz kabelkami, a także różnymi innymi przedziwnymi materiałami. Każda z nich jest wyjątkowa i naprawdę bardzo ładna. A pod choinką zasiadł "Bob Budowniczy", którego zrobiły klasy technik budownictwa :) Lampki na choince zapalił pan wicedyrektor Marek Chęciński.

W ciągu dnia uczniowie klasy III i IV TA prowadzili zajęcia florystyczne dla dzieci, w czasie których uczyli maluchy, jak wykonać własne ozdoby świąteczne.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms