Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

wychowanie fizyczne

Tenisiści stołowi na podium w finale rejonu

Tenis rejon 2019Zdobyciem trzeciego miejsca w finale Rejonu Poznań Teren Wschód swój występ zakończyła drużyna tenisistów stołowych reprezentująca Zespół Szkół Politechnicznych. Politechnikom niewiele zabrakło do tego, aby awansować do finału wojewódzkiego.

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód rozegrano w dniu 5 grudnia 2019 roku w Środzie Wielkopolskiej. Do rywalizacji stanęło 10 drużyn – mistrzów i wicemistrzów z pięciu powiatów. Zawody rozegrane zostały systemem rosyjskim.

Reprezentanci ZSP Września po wygraniu pierwszego meczu z ZSP nr 2 Jarocin w następnym zostali pokonani przez faworyzowaną reprezentację LO nr 1 Gniezno, trafiając na drugą stronę turniejowej drabinki. Tam po wygraniu czterech kolejnych spotkań wywalczyli sobie prawo do walki o drugie, zapewniające awans finału wojewódzkiego, miejsce. Reprezentacja ZSP ponownie musiała zmierzyć się z tenisistami z Gniezna i ponownie musiała uznać ich wyższość, by ostatecznie w finale rejonu uplasować się na trzecim miejscu.

Wyniki meczów ZSP Września
ZSP Września – ZSP nr 2 Jarocin 3:0
ZSP Września – LO nr 1 Gniezno 1:3
ZSP Września – ZSZ nr 2 Września 3:2
ZSP Września – ZSP nr 1 Jarocin 3:1
ZSP Września – LO nr 2 Śrem 3:0
ZSP Września – ZSR Środa Wlkp. 3:0
ZSP Września – ZSP Gniezno 2:3

Reprezentacja ZSP Września wystąpiła w składzie: Mateusz Krukowski (I BTI), Szymon Molski (I TE p), Dominik Szymański (IV TM). Opiekunem reprezentacji był pan Zbigniew Nawrocki.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms