Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

wychowanie fizyczne

Politechnicy z mistrzostwem w halowej piłce nożnej

Pn Powiat zajDrugim z rzędu zwycięstwem reprezentacji Zespołu Szkół Politechnicznych zakończyły się tegoroczne mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej. Poziom jaki zaprezentowali piłkarze z poszczególnych szkół okazał się bardzo wysoki.

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Halowej Piłce Nożnej rozegrano w dniu 3 grudnia 2019 roku w hali sportowej SSP nr 1 we Wrześni. Do rywalizacji przystąpiły cztery powiatowe szkoły ponadpodstawowe. Grano systemem każdy z każdym, kolejność meczów ustalono poprzez losowanie, które najbardziej szczęśliwe okazało się dla reprezentantów ZSP Września i ZSTiO Września. Zwycięzcy turnieju nie przegrali meczu, chociaż w pierwszym swoim pojedynku musieli się zadowolić remisem. Poziom jaki zaprezentowały wszystkie drużyny okazał się bardzo wyrównany. Dopiero dwa ostatnie mecze decydowały o końcowej kolejności.

Wyniki meczów
ZSP Września – ZSTiO Września 1:1
ZSZ nr 2 Września – LO Września 2:4
ZSP Września – ZSZ nr 2 Września 3:1
ZSTiO Września – LO Września 1:1
ZSP Września – LO Września 3:1
ZSTiO Września – ZSZ nr 2 Września 0:3

Kolejność końcowa
1. ZSP Września 3 7 7-3
2. LO Września 3 4 6-4
3. ZSZ nr 2 Września 3 3 6-7
4. ZSTiO Września 3 2 2-5

Reprezentacja ZSP Września zagrała w składzie: Oskar Strzeszyński, Jan Perzyński, Wiktor Adamczyk – Dawid Szymański, Dominik Szymański, Szymon Walkowiak, Łukasz Nowak, Hubert Radziejewski, Jakub Zielonka, Szymon Klimacki, Damian Izydorczyk, Dominik Grzelewski, Bartosz Antkowiak. Opiekunem drużyny był pan Robert Czerniak.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms