Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

wychowanie fizyczne

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w piłce ręcznej chłopców

logo finał rejonuW dniu 26 listopada 2019 roku w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Jarocinie, odbył się Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w piłce ręcznej chłopców. W turnieju wzięły udział: CKZiU Środa Wlkp., II LO Gniezno, LO nr 1 Jarocin, ZSP Września. Po niezwykle zaciętych i wyrównanych pojedynkach, drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła III miejsce, ustępując CKZiU Środa Wlkp. (miejsce II) oraz I LO Jarocin (miejsce I).

Szkołę reprezentowali: Tomasz Grzegorski (kapitan), Hubert Radziejewski, Michał Bisiorek z klasy III TE (technik elektronik), Piotr Chlebowski klasa IV TM (technik mechanik), Dominik Grzelewski klasa I mmo (mechanik precyzyjny), Eryk Maliński, Mikołaj Rewers klasa II mo (mechatronik), Szymon Molski klasa I Ep (technik elektronik), Kamil Pilarski, Sebastian Zdunek, Wiktor Stachnik klasa II mpr (mechanik precyzyjny), Michał Siuda klasa III TAI (technik informatyk), Miłosz Stefankiewicz klasa III TM (technik mechanik), Michał Zerner klasa I TI (technik informatyk).

Opiekę nad drużyną sprawowali: pani Anna Pawlak i pan Przemysław Śmidowicz.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms