Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

wychowanie fizyczne

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Sztafetowe Biegi PrzelajoweNa Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych, które miały miejsce na stadionie przy ul. Kaliskiej w dniu 26 września 2019 roku, szkoła reprezentowana była przez drużynę żeńską i męską. Zadaniem każdego z 10 zawodników danego zespołu było przebiegnięcie 800 m i umiejętne przekazanie pałeczki sztafetowej kolejnemu biegaczowi. Drużyna żeńska udekorowana została srebrnymi medalami, natomiast męska złotymi, zdobywając jednocześnie kwalifikacje do mistrzostw województwa.

Zawody Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych odbywały się 17 października 2019 roku na terenie Hipodromu Wola w Poznaniu. Tym razem każdy zawodnik pokonywał odległość 1200 m na wymagającym terenie z piaszczystym podbiegiem. Powiat wrzesiński reprezentowany przez ZSP wywalczył 14 miejsce spośród 33 zgłoszonych drużyn.

Skład drużyny dziewcząt startujących w mistrzostwach powiatu: Katarzyna Burchacka, Katarzyna Dembińska, Michalina Dyncer, Natalia Gomuła, Martyna Kamińska, Julia Klechammer, Julia Łyskawa, Martyna Maćkowiak, Karolina Pietrzak, Jagoda Stawicka, Klaudia Wietecka.

Skład drużyny chłopaków startujących w mistrzostwach powiatu i województwa: Dawid Cieślak, Łukasz Chojnacki, Mateusz Chojnacki, Damian Izydorczyk, Hubert Kajdan, Jakub Kamiński, Mateusz Kaliński, Gerard Kaszyński, Szymon Klimacki, Arkadiusz Kwiatkowski, Mikołaj Libowski, Krystian Nowak, Mikołaj Orzechowski, Patryk Sromała, Dominik Szymański.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms