Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

wychowanie fizyczne

IV TE Klasowym Mistrzem ZSP Września w Piłce Nożnej

PN mistrzostwa 2019 IV TEPo bardzo zaciętym i wyrównanym pojedynku finałowym najlepszym zespołem w Klasowych Mistrzostwach ZSP Września w Piłce Nożnej okazali się reprezentanci IV TE (technik elektronik). Drugie miejsce przypadło klasie IV TM (technik mechanik). W pojedynku o trzecie miejsce lepsi od reprezentacji III TM okazali się młodsi koledzy z II TM. W tegorocznych mistrzostwach udział wzięło 29 klasowych drużyn, a więc około 300 uczniów ZSP Września.

Turniej cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Aby wyłonić mistrza szkoły rozegrano 29 meczów, w których padły 163 bramki (nie licząc rzutów karnych). Informacje o turnieju zamieszczane na szkolnej stronie internetowej zanotowały ponad 2600 odsłon. Pierwsze cztery zespoły w klasyfikacji końcowej jako nagrodę otrzymały koszulki z logo szkoły ufundowane przez ZSP Września.

Mecze decydujące o końcowej klasyfikacji w Klasowych Mistrzostwach ZSP Września w Piłce Nożnej rozegrano we wtorek, 15 października 2019 roku. Pojedynek finałowy pomiędzy reprezentacjami klasy IV TE i IV TM był powtórzeniem walki z ubiegłego roku. W tegorocznym turnieju role się odwróciły. Tym razem zwycięstwo w stosunku 5:3 odnieśli reprezentanci IV TE. Gracze IV TM mają czego żałować, bo prowadzili już w pewnym momencie 3:1.

Bardziej wyrównany niżby wskazywał na to wynik był pojedynek o 3. miejsce w turnieju. Większą konsekwencją w grze i przede wszystkim skutecznością od drużyny III TM wykazali się reprezentanci II TM. 

Finał
IV TE – IV TM 5:3 

Mecz o 3. miejsce
II TM – III TM 4:1 

Klasyfikacja końcowa mistrzostw
1.IV TE
2.IV TM
3.II TM
4.III TM
5-8. II TB, I TBp, II mpr, I TI
9-15. III/IV TEK, I mop, III TE, III mpr, I TEKp, II TE, I TM
16-29. I TAI, I TMp, I TEp, I TB, III mmo, III TAI, I TE, I b TI, I a TI, I mmo, II TI, IV TAI, IV TB, II TAI 

Reprezentacja klasy IV TE zagrała w składzie: Jakub Zielonka, Łukasz Nowak, Jakub Antkowiak, Grzegorz Mireck, Ernest Soboczyński, Marcin Powroźnik, Jędrzej Ignasiak, Maurycy Kujawski, Bartosz Kamecki, Kacper Łozowski, Patryk Łechtański.

Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego w ZSP Września.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms