Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

wychowanie fizyczne

Szkolna Liga Lekkoatletyczna Rejony Wojewódzkie

Szkolna Liga LA RejonyPo drużynowym zwycięstwie w Lidze Lekkoatletycznej na szczeblu powiatu, lekkoatleci z ZSP rywalizowali w Rejonach Wojewódzkich Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. W dniu 11 października 2019 roku w zawodach uczestniczyły dwa rejony: Poznań Wschód i Poznań Zachód. Łącznie startowało 11 szkół reprezentujących swoje powiaty. Drużynowo ZSP zajęła drugie miejsce, ustępując tylko LO Puszczykowo z klasami sportowymi.

Nasza kadra liczyła 13 zawodników. Najlepszy wynik uzyskał Mikołaj Rewers z klasyII mo (mechatronik operator obrabiarek skrawających). Mikołaj pchnął kulę o wadze 5 kg na odległość 13,71 m i zdobył pierwsze miejsce. Wyborny skok w dal oddał Grzegorz Mirecki z klasy IV TE (technik elektronik). Zajął drugie miejsce z wynikiem 6,54 m. Na trzecim stopniu podium stanęli: Arkadiusz Kwiatkowski z klasy I mmo (mechatronik operator obrabiarek skrawających) 1500 m z czasem 4:39.07 min i Bartosz Łuczak z klasy I EKp (technik ekonomista) w skoku wzwyż - 160 cm oraz Jakub Klimczak z klasy I TM (technik mechanik), który rzucił oszczepem na odległość 36,49 m. Również trzecie miejsce wywalczyła sztafeta 4 x 100 m z czasem 44,90 s w składzie: Jakub Kłosowski IV TM (technik mechanik), Wiktor Grzegorek I TB (technik budownictwa), Grzegorz Mirecki IV TE (technik elektronik) oraz Tomasz Grzegorski III TE (technik elektronik).

Duże uznanie za tak okazały sukces. Gratulujemy!

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms