Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

wychowanie fizyczne

Sukces reprezentantów ZSP w siatkówce plażowej

PS Final Licealiady 2019Po dobrych występach w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód w Siatkówce Plażowej para dziewcząt i chłopców reprezentujących ZSP Września wzięła udział w finale wojewódzkim. Oba duety ostatecznie uplasowały się na dzielonym V-VI miejscu w województwie.

Podczas zorganizowanego we Wrześni w dniu 22 maja 2019 roku Finału Rejonu Poznań Teren Wschód w Siatkówce Plażowej znakomicie zaprezentowali się reprezentanci ZSP Września. Para Natalia Kaniewska (kl. II TEK) – Wiktoria Jagodzińska (kl. II TB) wygrała wszystkie swoje mecze zdobywając mistrzostwo rejonu i awans do finału wojewódzkiego. Duet Mariusz Rychlewski (kl. IV TAI) – Konrad Duczkowski (kl. III TE) dał się pokonać dopiero w pojedynku finałowym reprezentantom LO Września, zdobywając wicemistrzostwo w rejonie i awans do finału wojewódzkiego.

Finał Wojewódzki XX Licealiady w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców zorganizowany został w dniu 5 czerwca 2019 roku we Wrześni. Do naszego miasta przyjechało po 15 najlepszych par z Wielkopolski w kategorii dziewcząt i chłopców. Reprezentanci ZSP nie zdołali przebić się do finałowej czwórki zawodów. Swój udział w rywalizacji zakończyli na dzielonym miejscu V-VI. Wielki sukces w zawodach odnieśli reprezentanci LO Września, którzy zdobyli złoty medal.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms