Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

wychowanie fizyczne

Sukces piłkarskiej reprezentacji ZSP Września

Pn piłkarze ZSP Wrzesnia ArchHistoryczny sukces odnieśli piłkarze reprezentujący Zespół Szkół Politechnicznych. Wrześnianie po ponad dwudziestu latach dotarli do finału wojewódzkiego Licealiady plasując się w nim na piątym miejscu.

Reprezentacja piłkarska ZSP Września stanęła przed szansą walki o medal w finale wojewódzkim XX Licealiady. Wrześnianie miejsca na podium nie zdołali zdobyć, ale odnieśli największy sukces w rozgrywkach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” od 1996 roku.

W minionym tygodniu dla uczniów reprezentujących ZSP Września wszystko odbywało się w ekspresowym tempie. W środę, 15 maja 2019 roku wrześnianie po zdobyciu mistrzostwa powiatu wzięli udział w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód zorganizowanym w Środzie Wielkopolskiej. Tam reprezentanci ZSP Września kolejno pokonali drużyny II LO z Gniezna, ZSP nr 2 z Jarocina i CKZiU ze Środy Wielkopolskiej uzyskując awans do finału wojewódzkiego.

Finał Wojewódzki XX Licealiady w Piłce Nożnej odbył się dwa dni później w Kaliszu. W pierwszej fazie turnieju wrześnianie trafili do grupy z czterema drużynami. W pierwszym meczu ulegli drużynie z Szamotuł. Potem pokonali reprezentantów Kalisza. W trzecim ze spotkań, decydującym o możliwości walki o medale, uczniowie ZSP Września 1:2 przegrali z zawodnikami z Wągrowca. W pojedynku o 5. miejsce w turnieju wrześnianie zdeklasowali graczy z II LO z Kalisza wygrywając 5:0.

Reprezentacja ZSP Września wystąpiła w składzie: Jakub Ziółkowski, Oskar Strzeszyński – Mikołaj Jankowski, Dominik Szymański, Dawid Szymański, Patryk Krzyżanowski, Hubert Radziejewski, Szymon Klimacki, Łukasz Nowak, Mikołaj Goclik.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms