Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

wychowanie fizyczne

Mistrzostwa ZSP Września w siatkówce plażowej chłopców

PS Mistrzostwa plazowki 2019W dniu 16 maja 2019 roku na obiektach WOS-R Września rozegrano Mistrzostwa ZSP w Siatkówce Plażowej Chłopców. Tytuł mistrzowski wywalczyła para Konrad Duczkowski – Mariusz Rychlewski.

Mistrzostwa ZSP Września w siatkówce plażowej chłopców oprócz wyłonienia najlepszej pary w szkole miały na celu wyłonienie duetów, które będą mogły wziąć udział w Mistrzostwach Powiatu Wrzesińskiego Szkół Ponadgimnazjalnych.


Klasyfikacja końcowa mistrzostw
1. Konrad Duczkowski – Mateusz Rychlewski 3 6 6-2
2. Jakub Kupczak – Filip Fibich 3 4 5-3
3. Krystian Stankowski – Aleksander Hyżorek 3 2 3-5
4. Jakub Kowalczykiewicz- Mateusz Wiśniewski 3 0 2-6

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms