Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

wychowanie fizyczne

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Morskiej

kolo sterowe

W Konkursie Wiedzy Morskiej na szczeblu powiatowym drużyna z ZSP zajęła I miejsce. Szkołę reprezentowali: Nikola Pirańska z kl. I TEK (technik ekonomista), Piotr Jałocha z kl. II TI (technik informatyk), Jakub Karbowiak z kl. II TI (technik informatyk) oraz Mikołaj Szalbierz z kl. II TI (technik informatyk). Liczba zdobytych punktów przez Nikolę Pirańską i Jakuba Karbowiaka pozwoliła im uzyskać kwalifikacje do współzawodnictwa wojewódzkiego.

W zmaganiach wojewódzkich uczestnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: pływanie – 50 m, strzelanie z wiatrówki – 10 strzałów, wiązanie węzłów żeglarskich – 30 węzłów w czasie 5 minut, a także musieli wykazać się wiedzą morską w teście składającym się z 30 pytań. Zespół zdobył drugie miejsce, ustępując tylko gospodarzowi konkursu ze Śremu. Gratulujemy!

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms