Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

przedmioty przyrodnicze

Finał Supermaturzysty z fizyki

logo supermaturzysta1W poniedziałek, 30 maja 2016 roku odbył się finał "Supermaturzysty Powiatu Wrzesińskiego" z fizyki. Spotkanie odbyło się w tym roku w Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika, w Zespole Szkół nr 1 we Wrześni. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Patrycja Dziel, Patrycja Michałowska, Klaudia Plucińska, Natalia Janiak, Katarzyna Perkiewicz, Dominika Stawska i Rafał Kościelniak - z kl. I TB (technik budownictwa) oraz Cezary Czajka, Wojciech Grzegorek, Daniel Drapikowski i Marek Kuliński - z kl. I TE (technik elektronik).

Młodzież sprawdziła swoją wiedzę i umiejętności z zakresu fizyki jądrowej, rozwiązując arkusz przygotowany przez pana Kazimierza Stygara - nauczyciela fizyki w LO. Na rozwiązanie testu uczniowie mieli 60 minut, z którym to testem świetnie sobie poradzili, osiągając znakomite wyniki. Najlepsza okazała się uczennica klasy I TB (technik budownictwa) Dominika Stawska. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy zapału do nauki oraz jeszcze lepszych sukcesów w przyszłym roku! A organizatorom dziękujemy za mile przyjęcie.

 

GALERIA:

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms