Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

 

przedmioty przyrodnicze

XVI Powiatowy Konkurs Geograficzny

geografia pixabay cc015 marca 2016 roku w Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni odbył się XVI Powiatowy Konkurs Geograficzny, w którym nad zadaniami z dziedziny geografii głowiło się 25 gimnazjalistów i 12 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasze uczennice zajęły następujące miejsca: III miejsce – Edyta Jaskuła, V miejsce – Paulina Machińska, VI miejsce – Aneta Pankros.

Uczniom i nauczycielom gratulacje składał i nagrody wręczał Starosta Wrzesiński pan Dionizy Jaśniewicz i Przewodniczący Powiatowej Komisji Edukacji pan Stefan Tomczak.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy sukcesów na maturze.

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms